UtilitySnímkyOpravyZpět


Tato sekce může být řešením Vašich individuálních požadavků na program PROTAGON nebo DOMINO. Naleznete zde oficiální opravy známých chyb programů, utility pro práci s těmito programy a nové snímky pro různé typy stanic. Případně i celé balíky úprav pro jednotlivé stanice systémů OPTIENER, DOMINO a DOMINO CPU. Novinky se zde objevují nepravidelně, vždy v případě, že standardní okna dodávaná s programem PROTAGON nebo DOMINO z nějakého důvodu již nevyhovují požadavkům zákazníků. Podmínkou bude samozřejmě jejich univerzální použitelnost u maxima zákazníků.

Součásti programu jsou distribuovány v samorozbalovacích archivech RAR nebo ZIP, vždy fungují jako náhrada za nějaký stávající komponent, takže odpadá nutnost základní konfigurace snímku a tento je ihned připraven k použití. Jediné co musíte udělat, je po jeho vyvolání nastavit individuální hodnoty, například názvy odepínaných spotřebičů, názvy měřených míst...... Před instalací zkontrolujte zda je komponenta určena pro vaši verzi programu a zda neběží program PROTAGON nebo DOMINO. V každém případě doporučujeme zálohovat stávající soubory pro případ nezdařené instalace!

Pokud si nejste jisti některými technickými detaily, nebo máte další dotazy, kontaktujte přímo svého technika nebo kancelář fa Svoboda s.r.o. Zálohy individuální nastavení programů a technická dokumentace systémů instalovaných ve vaší firmě je vám k dispozici i v elektronické podobě v sekci V.I.P., do této sekce mají on-line přístup pouze zákazníci s uzavřenou servisní smlouvou.